Zapraszamy do udziału w szkoleniu z warsztatami o rozliczaniu czasu pracy w podmiotach medycznych. Szkolenie ma na celu uporządkowanie, podniesienie wiedzy i kompetencji uczestników. Zajęcia są prowadzone w formule wykładów z praktycznymi warsztatami planowania i rozliczania czasu pracy.
Podczas szkolenia zostanie omówiona m.in.: tematyka normy, wymiaru czasu pracy, systemy i rozkłady czasu pracy, obowiązkowe odpoczynki, praca w godzinach nadliczbowych, nocnych, w soboty, niedziele i święta oraz dodatki za pracę.
Specyfika szkolenia uwzględni warsztaty z planowania i rozliczania czasu pracy, tworzenia harmonogramów pracy (grafików) oraz rozliczanie delegacji w podmiotach medycznych.
Na szkolenie składają się: wykład, praktyczne przykłady, wypełnianie harmonogramów czasu pracy (grafików), rozwiązywanie przykładowych zadań z czasu pracy uwzględniające specyfikę służby zdrowia.
• Efektywne i zgodne z prawem planowanie harmonogramów czasu pracy
• Rozliczanie harmonogramu czasu pracy zgodnie z przepisami prawa
• Możliwość realizacji warsztatów pracy na przekazanych przez Państwa materiałach
• Możliwość zadawania pytań – sesja Q&A
Szczegółowy wykaz omawianych tematów znajdziesz w zakładce – Program szkolenia
Warto wiedzieć, że nasze szkolenie o to:
Tematyka szkolenia: Zajęcia o planowaniu i rozliczaniu czasu pracy w podmiotach leczniczych
Adresaci szkolenia: Szkolenie dla osób związanych z planowaniem i rozliczaniem czasu pracy, tworzeniem harmonogramów pracy i rozliczaniu delegacji w podmiotach medycznych
Wykładowca: praktyk i specjalistka ds. kadrowo-płacowych – Małgorzata Machaj
Czas szkolenia: 6 godziny z przerwami, zajęcia online na żywo
Certyfikat: Otrzymujesz imienne zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu
Faktury: Nie pobieramy przedpłat ani zaliczek przed szkoleniem – Płatności
Materiały szkoleniowe: W cenie szkolenia materiały w postaci elektronicznej
Placówka oświatowa: Zobacz nasze zaświadczenia i wpisy w rejestrach
Szkolenia wewnętrzne: Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb – Szkolenie na zamówienie
Kontakt: Polbi – Warszawa, tel. 721 547 750, formularz kontaktowy, e-mail: biuro@polbi.com.pl
dodatek za pracę w porze nocnej i święta
MAŁGORZATA MACHAJ
Doświadczona wykładowczyni, specjalizująca się w zagadnieniach związanych z prawem pracy, wynagrodzeniami, rozliczaniem czasu pracy, zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami oraz systemami zarządzania jakością. Prowadzi wykłady na uczelniach wyższych oraz kursach MBA.
Jest audytorką w zakresie prawa pracy i jakości, a także doktorem nauk o zdrowiu. Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe, m.in. z zakresu kontroli wewnętrznej, psychologii zarządzania personelem, zarządzania ryzykiem w opiece zdrowotnej, zarządzania w podmiotach leczniczych oraz BHP.
Posiada certyfikaty audytora ISO 9001, 14001, 45001 oraz IFS, BRC, GMP/GHP/HACCP. Jest także certyfikowaną konsultantką metodologii Insights Discovery i Facet5.
Małgorzata to praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w firmach produkcyjnych, służbie zdrowia oraz działach kadrowo-płacowych i organizacyjnych na stanowiskach menedżerskich. Pracowała m.in. w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, Szpitalu MSWiA, Instytucie Matki i Dziecka, Drosed S.A. i BRE Banku.
Jest autorką opracowań naukowych oraz artykułów dotyczących prawa pracy, ekonomii zatrudnienia i systemów zarządzania jakością. Aktywnie działa na rzecz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, które przynoszą wymierne korzyści ekonomiczne dla pracodawców.
Szkolenie ma na celu:
To szkolenie może być zorganizowane na zamówienie.
Zapraszamy do kontaktu:
Telefon: 721 547 750
E-mail: biuro@polbi.com.pl.